RNCF0201DTE412R
SEI Stackpole
708-RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
제조업체:
설명:
박막 저항기 - SMD RES PREC, 412 ohm, 0201, 0.5%, 25 ppm
ECAD 모델:
구매 가능 정보
재고:
재고 없음
공장 리드 타임:
22 주 추정 공장 생산 시간입니다.
최소: 10000   배수: 10000
단가:
합계:
예상 관세:
본 제품의 배송비는 무료
가격 (KRW)
수량 단가
합계
전체 릴(10000의 배수로 주문)
유사 제품
제품 속성 속성 값 속성 선택
SEI Stackpole
제품 카테고리: 박막 저항기 - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
412 Ohms
0.5 %
25 PPM / C
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
50 mW (1/20 W)
15 V
적용: Automotive Grade
ACO(최종 조립 국가): Not Available
COD(확산 공정 국가): Not Available
COO(원산지): TW
특징: Precision Resistors
장착 스타일: PCB Mount
제품 유형: Thin Film Resistors
하위 범주: Resistors
기술: Thin Film
종단 스타일: SMD/SMT
제품을 찾음:
유사 제품을 표시하려면 확인란을 하나 이상 선택하십시오.
이 카테고리에 유사 제품을 표시하려면 확인란을 하나 이상 선택하십시오.
이 기능을 활성화하려면 자바스크립트가 필요합니다.
KRHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
RNCF/RNCS Precision Thin Film Resistors
Stackpole Electronics RNCF/RNCS Precision Thin Film Resistors are AEC-Q200 qualified and have an operating temperature range of -55°C to +155°C. RNCF resistors offer a wide R-value range, TCR rating down to ±2ppm/°C, and precision tolerances to ±0.01%. The RNCS resistors feature a special manufacturing process that ensures high power, high precision, ultra-stable performance, and long life in the harshest environments. Additionally, the RNCS series from Stackpole Electronics offers special passivation for moisture-sensitive applications.