RNCE0402DTC412R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC412R
RNCE0402DTC412R
제조업체:
설명:
박막 저항기 - SMD 412Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability